Meist

ScandicSalt OÜ põhitegevusalaks on erinevate looduslike ja keskkonnasõbralike kehahooldus toodete jae- ja hulgimüük. Loodustooted sobivad kõigile, aga me teame, et eriti oluline on kasutada orgaanilist kosmeetikat allergikutel ja väga tundliku nahaga inimestel, sh ka nendel, kellel esineb nahaprobleeme, rasedatel ning väikelastel.

LoveEco (endine nimetus Likan) firma algus saigi sellest, et firma asutajal olid nahaprobleemid, mille lahendamiseks sai proovitud kõike. Ja lahendus leidus Hiinas! Unikaalne Likan kreem oli just see, mis aitas!

2009. aastal Hiinas oli allkirjastatud leping Qilikang naha instituudiga, mille alusel meie firma hakkas tooma seda toodet Eestisse. Praegu on meil edasimüüjad Eestis ja tütarettevõtte Soomes.

Ajaga on meie kauba nimekiri laienenud, aga peamine on see, et me pakume ainult kõrge kvaliteediga, naturaalseid ning nahasõbralikke tooteid kogu perele. Kõik tooted on poodi valitud kindlate kriteeriumite abil ja iga toote koostisosa on kontrollitud.

Hetkel on meil esindatud 8 parima rahvusvahelise looduskosmeetika kaubamärgi ning erinevaid tootjaid lisandub peagi juurde. Enamikele toodetele on antud rahvusvaheline sertifikaat: NaTrue, BDIH, EcoCert  ja Soil Association, mis tõendavad, et tooted sisaldavad ainult naturaalseid ja orgaanilisi koostisaineid ning neid tooteid ei ole testitud loomade peal. 

Looduskosmeetika koostisosad on kõik orgaanilist päritolu. Öko-kosmeetika ei sisalda sünteetilisi ega ka keemilisi lisaaineid, sh parabeeni, silikooni, petrooleumvaha ja teisi kunstlikke kemikaale. Kõik taimed ning nendest saadavad mahlad ja õlid on kasvatatud mahepõllumajanduslikult ehk ilma keemiliste väetiste ja kahjulike sünteetiliste komponentideta.

Öko-sertifikaatide nõuded on väga karmid!

Looduskosmeetika sobib igat tüüpi nahale – kuivale, rasusele, kombineeritud, tundlikule, normaalsele ja küpsele nahale..

Meie tootevalikus on erineva hinnaklassiga kehahooldussarju, kosmeetikat, tervisetooteid teadlikule ning tundlikule tarbijale. 

Meie koostööpartnerid on väga tuntud ja austatud ja selleks on alus. Näiteks meie partner Alaffia panustab Aafrika elanikkonna tervise- , hariduse- ja elukvaliteedi paranemisse ja meil on hea meel, et saame neid selles aidata.

• Oleme esindatud tootjate ametlikud ja ainukesed maaletoojad ning meie tooted on registreeritud CPNP-s.
• Teeme otsest koostööd tootjaga ja omandame Soome ja Balti riikide edasimüügi lepingut.
• Tagame kvaliteedi ja kanname vastutust oma poolt müüdud toodete eest.